Home 9 Aktualności 9 Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Chrztu Pańskiego

Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Chrztu Pańskiego

Dziś Zmianka Różańcowa po Mszy Świętej o godz. 9:00 w kaplicy Matki Bożej Pocieszenia.
 
W naszej Parafii trwa wizyta duszpasterska (kolęda). Z wizytą duszpasterską przychodzą ojcowie augustianie z klasztoru św. Katarzyny. Kolęda rozpoczyna się nie wcześniej niż o godz. 16:00. Prosimy zaznajomić się z planem kolędy, który został zamieszczony w gablocie parafialnej.
 
W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna jest w środę od godz. 9:00 do 10:00. Sprawy związane z pogrzebem proszę zgłaszać na furcie klasztornej lub w zakrystii.
 
W poniedziałek 8 stycznia podczas każdej Mszy św. wspominamy w naszych modlitwach Sługę Bożego Izajasza Bonera augustianina z klasztoru św. Katarzyny.

W sobotę 13 stycznia Wspólnota „Nowe Jeruzalem”, działająca przy naszej parafii, organizuje całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu, od godz. 11:00 do 21:00 w Kaplicy Matki Bożej Pocieszenia. Wszystkich, którzy chcieliby nawet na chwilę przyjść na modlitwę i adorację, serdecznie zapraszamy.

W naszym kościele, dostępna jest gazetka z tekstami Słowa Bożego, czytanymi podczas Mszy Świętej, która dostępna jest przy wejściu do kościoła.
 
Ze skarbca mądrości św. Augustyna: „Duch Święty jest cichym Gościem naszej duszy”.
 
Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć w zakrystii.