Home 9 Aktualności 9 Ogłoszenia Duszpasterskie – 2 Niedziela Wielkiego Postu

Ogłoszenia Duszpasterskie – 2 Niedziela Wielkiego Postu

Dzisiaj „zmianka” Różańcowa po Mszy św. o godz. 9:00 w kaplicy Matki Bożej. Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 17:00 w Kaplicy Matki Bożej Pocieszenia.

W tym tygodniu, kancelaria czynna jest we wtorek i czwartek od godz.16:00 do 17:30.

W poniedziałek, wtorek i środę (6, 7 i 8 marca), odbędą się Rekolekcje Parafialne. Nauki rekolekcyjne, podczas Mszy św. o godz. 18:00 w kaplicy Matki Bożej Pocieszenia, wygłosi augustianin o. Dawid Burza.

W środę 8 marca w naszym kościele modlimy się o rychłą beatyfikację Sługi Bożego Izajasza Bonera. Augustiańskiego zakonnika i profesora Akademii Krakowskiej, który żył w XV wieku. Miejsce jego spoczynku znajduje się w mauzoleum, obok kaplicy cudownego obrazu Matki Bożej Pocieszenia. Tego dnia o godz. 15:15 Msza św. z okazji dnia kobiet w kościele głównym.

Zapraszamy na spotkanie o sprawach delikatnych i bardziej skomplikowanych. Jedną z najgorszych rzeczy w rozmowach na temat planowania rodziny są domniemania. W sobotę, 11 marca od godz. 8:45 w klasztorze Zgromadzenia Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu, Kraków, ul. Nazaretańska 1 odbędzie się spotkanie z małżeństwami przeżywające trudności z niepłodnością. Rozmowa na temat, dostępna jest na stronie internetowej

https://www.radiokrakow.pl/audycje/rekolekcje-dla-malzenstw-nieplodnych-ty-zawsze-jestes-przy-mnie

Ze skarbca mądrości św. Augustyna: „Cierpliwość jest towarzyszem mądrości”.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć w zakrystii.

Za zmarłych z naszej wspólnoty parafialnej i Wszystkich  poległych na wojnie w Ukrainie.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…