Home 9 Aktualności 9 Ogłoszenia duszpasterskie – 5 Niedziela zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie – 5 Niedziela zwykła

Dziś Zmianka Różańcowa po Mszy Świętej o godz. 9:00 w Kaplicy Matki Bożej Pocieszenia.

W naszym kościele dostępna jest gazetka z tekstami Słowa Bożego, czytanymi podczas Mszy Świętej. Można ją znaleźć przy wejściu do kościoła.

W tym tygodniu kancelaria parafialna jest czynna we wtorek od godz. 16:00 do 17:30.

Z wielką radością chcemy zaprosić na Mszę Świętą, której przewodniczyć będzie ks. Arcybiskup Marek Jędraszewski, Metropolita Krakowski. Msza Święta będzie sprawowana w kaplicy Matki Bożej Pocieszenia w czwartek 8 lutego o godz. 18:00. Podczas tej uroczystości, kiedy to prosimy Boga o pomyślny przebieg  procesu beatyfikacyjnego Izajasza Bonera, zostanie poświęcona tablica upamiętniająca dobrodzieja Zakonu augustiańskiego ks. Kardynała Franciszka Macharskiego. Zapraszamy na to wydarzenie – wpisujące się w dzieje kościoła św. Katarzyny – parafian i bliskich wspólnoty augustiańskiej.

Informacja dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. W tym tygodniu w piątek 9 lutego w KLUBIE TAGASTA odbędzie się spotkanie młodzieży z kasy 7 Szkoły Podstawowej i 2 klasy Gimnazjum  o godz. 19:00. Spotkanie młodzież z klasy 3 Gimnazjum odbędzie się o godz. 19:45. Obecność obowiązkowa.

Święci i błogosławieni
Poniedziałek 5 lutego – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy
Wtorek 6 lutego wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy
Sobota 10 lutego – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy

Ze skarbca mądrości św. Augustyna: Nie chcę być zbawiony bez was”.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć w zakrystii.