Home 9 Aktualności 9 Ogłoszenia duszpasterskie – 4 Niedziela Wielkiego Postu

Ogłoszenia duszpasterskie – 4 Niedziela Wielkiego Postu

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 900 odmawiamy razem z członkami Arcybractwa, modlitwę litanijną do Matki Bożej. Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 17:00 w Kaplicy Matki Bożej Pocieszenia.

W piątek w krużgankach kościoła Nabożeństwo Drogi Krzyżowej po Mszy św. wieczornej o godz. 18:00. 

W tym tygodniu, kancelaria czynna jest we wtorek i  czwartek od godz. 16:00 do 17:30. 

1 kwietnia pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwo po Mszy św. o godz. 7:00 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. Odwiedziny chorych od godz. 9:00.

2 kwietnia – pierwsza sobota miesiąca. Wspólnota Nowe Jeruzalem, działająca przy naszej parafii, zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu, od godz. 11:00 do 21:00 w Kaplicy Matki Bożej Pocieszenia. 

W przyszłą niedzielę „Zmianka Różańcowa” po Mszy św. o godz. 900 w kaplicy Matki Bożej Pocieszenia. 

W zakrystii można nabyć wielkanocne baranki Caritas w cenie dziesięciu złotych. Cześć z tej sumy tj. dwa złote przeznaczona jest na paczki wielkanocne dla dzieci potrzebujące pomocy.

Informacja dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania: Terminy spotkań odbędą się w klubie Tagasta o godz. 18:00 w dniu 31 marca; 21 kwietnia; 5 maja i 19 maja

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć w zakrystii.

 Ze skarbca mądrości św. Augustyna: Jeśli chcesz być wielki, zaczynaj od rzeczy małych. Zakładaj głęboki fundament pokory, skoro zamierzasz budować wysoko.

Za zmarłych z naszej wspólnoty parafialnej i Wszystkich  poległych w wojnie na Ukrainie.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…