Home 9 Aktualności 9 Ogłoszenia Duszpasterskie 34 Niedziela Zwykła

Ogłoszenia Duszpasterskie 34 Niedziela Zwykła

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9:00 odmawiamy razem z członkami Arcybractwa, modlitwę litanijną do Matki Bożej. O godz. 17:00 w kaplicy Koronka Bractwa Matki Bożej Pocieszenia. 

W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna jest we wtorek od 16:00 do 17:30. W czwartek kancelaria jest nieczynna.

W miesiącu listopadzie po wieczornej Mszy św., o godz. 18:00 modlimy się za zmarłych wymienionych w wypominkach. 

1 grudnia pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwo po Mszy św. o godz. 7:00 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. Odwiedziny chorych od godz. 9:00. Spowiedź w krużgankach od godz. 17:30.

2 grudnia pierwsza sobota miesiąca. Wspólnota Nowe Jeruzalem, działająca przy naszej parafii, zaprasza na Adorację Najświętszego Sakramentu, od godz. 11:00 do 18:00 w Kaplicy Matki Bożej Pocieszenia. 

Z kalendarza liturgicznego:

Czwartek 30 listopada – święto św. Andrzeja, apostoła

Koncerty: 1 i 2 grudnia (w piątek i sobotę) o godz. 19:00 i 3 grudnia (w niedzielę) o godz. 15:30 w naszym kościele odbędą się koncerty w ramach Międzynarodowego Festiwalu Adwentowego. Wystąpią chóry z Danii, Polski, Norwegii, Czech, Węgier, Chorwacji, Łotwy, Islandii, Włoch. Wstęp wolny. Serdecznie Zapraszamy.

        Ze skarbca mądrości św. Augustyna: „Gdzie Bóg jest na pierwszym miejscu, tam wszystko jest na swoim miejscu”.

Za zmarłych z naszej wspólnoty parafialnej +Zbigniew Jeziorski +Barbara Górkiewicz i Wszystkich  poległych na wojnie w Ukrainie, Izraelu i Palestynie. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…