Home 9 Aktualności 9 Ogłoszenia duszpasterskie – 3 Niedziela Wielkiego Postu

Ogłoszenia duszpasterskie – 3 Niedziela Wielkiego Postu

Dziś Zmianka Różańcowa po Mszy Świętej o godz. 9:00 w Kaplicy Matki Bożej Pocieszenia. Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 17:00 w kaplicy Matki Bożej.

W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna jest we wtorek i czwartek od godz. 16:00 do 17:00.

W piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17:00 dla dzieci. Po Mszy Świętej o godz. 18:00 Droga Krzyżowa dla dorosłych.

Informacja dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. W tym tygodniu w poniedziałek 5 marca w kościele głównym  o godz. 17:00 odbędzie się próba przed bierzmowaniem dla kandydatów z klasy 3 Gimnazjum. Obecność obowiązkowa.

Młodzież trzecich klas gimnazjalnych wraz z rodzicami serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Publicznego Liceum im. Św. Rity Zgromadzenia Sióstr Augustianek przy ulicy Skałecznej 10 w Krakowie. Zapewniamy ciekawe i atrakcyjne zajęcia na wysokim poziomie, w nowoczesnym, ale kameralnym budynku. Szczegółowe informacje na temat Liceum można uzyskać, wchodząc na stronę szkoły, lub telefonicznie. Serdecznie zapraszamy, także wszystkich chętnych na bezpośrednie spotkanie.

W naszym kościele dostępna jest gazetka z tekstami Słowa Bożego, czytanymi podczas Mszy Świętej.

W krużgankach naszego kościoła można nabyć wielkanocne baranki Caritas w cenie 8 złotych. 2 złote przeznaczone jest na paczki wielkanocne dla dzieci potrzebujące pomocy.

Ze skarbca mądrości św. Augustyna: „Wierni powinni wyznawać prawdy symbolu wiary, ażeby uczciwie żyli. Uczciwie żyjąc oczyszczali swoje serca, a oczyszczając swoje serca, rozumieli to, w co wierzą”.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć w zakrystii.

Zmarli z naszej wspólnoty parafialnej: + Zofia Ziobro
Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…